Huntingtonova choroba je nevyléčitelným onemocněním. Pacienti nejčastěji užívají léky určené k potlačení choreatických pohybů. Případně užívají i léky sloužící především ke zmírnění úzkostí a depresí. Jediným řešením je tak medikace vedoucí k oddálení nástupu nebo ke snížení rozvoje již probíhajících příznaků. Důležitým krokem v této oblasti je psychologická léčba, a to nejen pacienta, ale i jeho blízkých.
Některá specializovaná centra, ve kterých pobývají pacienti v posledním stádiu tohoto onemocnění, jsou vybavena moderními přístroji, díky kterým mohou pacienty pravidelně testovat.
I když probíhají nejrůznější výzkumy v oblasti léčby Huntingtonovy choroby, šance na její vyléčení je zatím, bohužel, stále nulová. Alespoň malou naději ovšem přináší genetické inženýrství a další obory, ve kterých se zjišťuje, zda je do budoucna možné tyto poškozené geny nějakým způsobem opravit nebo je nahradit.
Slibné výsledky taktéž přinesly preklinické testy, které se prováděly na speciálních miniprasatech ve výzkumném centru. Díky tomu se tak otevřely další dveře k testování velice nadějné terapie pro léčbu. Jedná se o aplikování ribonukleové kyseliny, a to injekčně přímo do mozku, díky čemuž má dojít k potlačení mutovaného genu. A právě u miniprasat byly zaznamenány velice příznivé účinky, a to po 6–12 měsících od této aplikace.